با سلام ، امید و آروز به دیدن گروه قرقره و همکاران در نقاط اوج.

قرقره با هدف توسعه فضای ارتباطی فروشنده و خریدار و ایجاد فضای مناسب برای نیازمندی ها و تبلیغات کالاها ، اجناس ، مصالح ، خدمات ، صنعت ، فناوری و استخدام بصورت گسترده و پویا ایجاد شد.

کمپین تبلیغاتی قرقره فعالیت خود را از خرداد ماه سال 1392 خورشیدی بصورت تحقیقات اولیه پیرامون تبلیغات و بازاریابی شروع کرد. این گروه با پشت سر گذاشتن مراحل سخت تحقیقات به مواردی در بیزینس ایران و خارج از مرزهای ایران که در آیتم های خاص و مربوط به حوزه خودشان حائز اهمیت هستن پی برد. این موارد بصورت شرح مفصل در تعدادی از صفحات سالنامه قرقره منتشر خواهد شد.

از آنجایی که گروه در تحقیقات خود به موضوعاتی رسیدند ، سپس تصمیم به راه حل هایی برای بهتر شدن فضای بازار جامعه و تبیلغات در محیط فیزیکی و مجازی اتخاذ کردند. گروه برای عملی شدن این قضایا وارد فازهای تامین زیرساخت ها ، تامین شبکه ، تامین سرورها ، تحقیقات پایگاه داده ، برنامه نویسی ، تست های سیستمی ، تست های امنیتی و طراحی صفحات وب و ماژول ها وارد شد. سپس در مدت نزدیک به یک سال تمامی این مراحل رو با موفقیت به پایان رساند.

قرقره از مهر ۱۳۹۶ خورشیدی موفق شد پس از تمامی مراحل ، راه اندازی رسمی خود را آغاز کند. وبسایت حاضر حاصل دسترنج این گروه است. لطفا با معرفی وبسایت و نرم افزار اندروید به دوستان و آشنایان ، در به ثمر نشستن اهداف این کمپین را یاری فرمائید. تا همه کوشش کرده باشیم تا بازار "بهترین در جهان" داشته باشیم.